Bahçelievler Yayla’da açılan Sevenler Dönerin açılışına bir çok ünlü isim katıldı.
Siyaset Spor ve Sanat dünyasından adeta ünlü akımının olduğu Sevenler Döner’in açılışına aynı zamanda vatandaşlarda çok büyük ilgi gösterdi.

Ünlüler Mekanı Çok Beğendi

Futbol Dünyasından; Sinan Engin, Sergen Yalçın, Pascal Nouma, Necati Ateş, Sanatçı; Hakan Altun, Serkan Kaya, Berkay, Bülent Serttaş, Sunucu Ece Erken, Modelist Hakan Akkaya, Oyunculardan; Nihat Altınkaya, Serkan Şengül, Orhan Aydın ve daha bir çok ünlü ismin katılım gösterdiği açılışta ünlüler Sevenler Döner’e tam puan verdi.

İlçe Protokolü ve Basın Tam Kadro Katıldı

Bahçelievler ilçe protokolünün yoğun katılım gösterdiği açılışta, Belediye başkanından, Başkan Yardımcılarına, siyasi partilerin ilçe başkanları ve muhtarlara kadar bir çok isim ve çok sayıda basın mensubu açılışta hazır bulundu.

Çok Sayıda Çelenk Ve Tebrik Mesajı Vardı

Siyaset, Sanat, Spor ve iş dünyasından bir çok önemli isim mesaj ve çelenkleri ile açılış için iyi dilek ve temennilerini iletirken, özellikle çelenk ve çiçekleri koymak için ayrılan alan tamamen doldu.

Ünlülerin yanı sıra vatandaşlarında büyük ilgi gösterdiği Sevenler Döner Bahçelievler Yayla şubesi açılışına Gençliği Yaşatma Derneği üyeleri de katıldı.

Gün boyu süren açılış organizasyonu da misafirler ağırlanırken açılıştan dolayı Bahçelievler de trafik adeta kitlendi.